Bilgi ve Destek MerkeziEmlaklira Token Rehberi

Emlaklira TOKEN REHBERİ


EMLAKLİRA TOKEN NEDİR?

Emlaklira Token, blokzincir üzerinde belirli bir gayrimenkul için üretilen ve Emlaklira platformundaki Token rayiç bedeli, gayrimenkulün piyasa rayiç bedeline göre hesaplanan dijital bir kripto varlıktır. Emlaklira Token’lar, Binance Smart Chain blokzincir altyapısı kullanılarak Emlaklira tarafından özel olarak geliştirilen MBEP-20 Token standardında üretilmektedirler. Her Emlaklira Token, Emlaklira tarafından geliştirilen ve Emlaklira Token Fabrikası teknolojik altyapısı üzerinde oluşturulan özel akıllı sözleşmeler aracılığı yönetilmekte ve yalnızca Emlaklira platformunda işlem görmektedir.

Emlaklira uzman ekibi, yüksek getiri sağlama potansiyeli olan gayrimenkulleri (konut, arsa, işyeri, tarla) teknik ve finansal yönlerden inceleyerek itinayla seçmektedir. Lansmandan satışı yapılan her Emlaklira Token için belirlenen kısa bir elde tutma süresi sonunda, yeni bir gayrimenkul değerleme süreciyle rayiç bedel güncellenir ve ikinci el piyasada işleme açılır.

Emlaklira portföyünde satışa sunulan her Emlaklira Token için birim bedel, herkesin erişebileceği seviyede düşük tutulmaktadır. Böylece her bütçeden Kullanıcımızın bir Emlaklira Token satın alabilmesini ve gayrimenkul değer artışından bütçesi oranında yararlanabilmesini hedefliyoruz.