Bilgi ve Destek MerkeziEmlaklira Token Rehberi

Emlaklira TOKEN REHBERİ


GAYRİMENKULÜ NASIL DİJİTALLEŞTİRİYORUZ?

Emlaklira, gayrimenkülleri blokzincir üzerinde Token üreterek dijitalleştirmektedir. Bu süreçte kendi geliştirdiği MBEP-20 token standardını kullanmaktadır. Birim Token bedelleri herkesin satın alabileceği seviyede düşük tutulduğu için, küçük birikimlerinizle bile gayrimenkul üzerinden getiri elde etmenize imkan sağlamaktadır.

Emlaklira, Tokenizasyon ile “Türkiye’de ilk kez” gayrimenkul yatırımını hem likit bir kripto varlığa dönüştürmekte hem de düşük bütçelerle gayrimenkul üzerinden getiri imkanı sağlamaktadır. Böylelikle her emlak, doğrudan Blokzincir üzerinde getirisi alınıp satılabilen dijital varlıklara dönüştürülmektedir. Tokenizasyon ile dijital varlığa dönüştürülen emlakların mülkiyeti, genel bakım, onarım ve işletmesi Emlaklira tarafından üstlenilmektedir. Emlaklira Token yatırımcıları, emlak sözleşmesinde belirtilen vade sonunda emlak satışından elde edilecek gelirden pay alma hakkına sahiptirler.

EMLAKLİRA İLE GÜVENLİ YATIRIM NASIL YAPILIR?

Emlaklira, Token yatırımcılarına emlak piyasasındaki fiyat yükselişlerinden faydalanma fırsatı sunarken aynı zamanda yatırımlarını güvenli bir şekilde yapabilmeleri için Binance Smart Chain (BSC) ağı üzerinde geliştirdiği ve gayrimenkulün dijital bir kripto varlığa dönüştürülebilmesini sağlayan MBEP-20 akıllı sözleşme standardını kullanarak yatırıma konu olan gayrimenkuller için Token üretmekte ve yalnızca Emlaklira.com platformunda kullanıcılarına sunmaktadır.

Emlaklira, blokzincir ağı üzerinde inşa edilmiş merkeziyetsiz finans (DeFi) modelinden esinlenilerek ülkemiz şartlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Emlaklira Token satın alan her kullanıcı, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun hukuki bir sözleşme ile güvence altına alınmaktadır. Hukuki sözleşmede, Token ile ilişkili gayrimenkul bilgisi, satışa kadar elde tutma süresi (vadesi), ve bu gayrimenkulün satışından elde edilecek net gelirin Token sahiplerine ödenmesi gibi hususlar yer alır.