Bilgi ve Destek MerkeziEmlaklira Token Rehberi

Emlaklira TOKEN REHBERİ


KOLAY EMLAK YATIRIMI NASIL YAPILIR?

Gayrimenkul piyasası, diğer yatırım araçlarına kıyasla değer artış oranları, enflasyona karşı paranın değerini koruması gibi avantajlarıyla geçmişten beri yatırımcıların öncelikli tercihlerinin başında yer almıştır. Son yıllarda ise gayrimenkul yatırımlarının getirileri, çok yüksek seyreden enflasyona karşı birikimlerin korunmasında kendisini bir kez daha ispatlayarak her zamankinden daha hızlı yükselen bir trend yakalamıştır.

Yatırımcılar için güvenli liman teşkil eden gayrimenkul yatırımını, Emlaklira Token sayesinde değişen ve dönüşen teknolojik gelişmelere paralel bir şekilde yenilikçi bir yapıya kavuşturarak, hemen herkesin ulaşabileceği bir yatırım aracına dönüştürdük.

Geleneksel gayrimenkul yatırım süreçlerinin ve sermaye gereksinimlerinin tüm fiziki zorluklarından arındırılarak oluşturulan Emlaklira platformu, kullanım açısından da oldukça pratik ve kullanıcı dostudur. Emlaklira’ya üye olduktan sonra kimlik doğrulama aşamasını tamamlayan tüm yatırımcılar dakikalar içerisinde çok düşük bedellerle Emlaklira Token satın alarak “yeni nesil” gayrimenkul yatırımcılığına ilk adımı atabilirler.

İSTEDİĞİN ZAMAN EMLAKLİRA TOKEN AL-SAT

Emlak yatırımı için yeterli sermayesi bulunmayan bireyler ve tüm birikimini tek bir gayrimenkule yatırmayıp birden çok gayrimenkule dağıtarak riskini yönetmek isteyenler, Emlaklira platformu üzerinden Emlaklira Token alıp satabilirler. Alım-satım işlemlerinde üstelik herhangi bir ek prosedürlerle uğraşmadıkları gibi, Emlaklira Token’ın ilişkili olduğu gayrimenkulün bakımı, vergisi, varsa aidat ve sigorta işlemleri gibi yükümlülükleriyle de uğraşmak zorunda kalmazlar.

Emlaklira Token, Emlaklira platformunda yönetilen Token piyasası üzerinden kolayca alınıp satılabilir. Platform’da satış emri girdiğinizde, belirlediğiniz fiyattan bir alış emri (alıcı) açıldığında satış işlemi otomatik olarak gerçekleşir ve işlem bedeli kesildikten sonra kalan Token kazancınız Emlaklira TRY hesabınıza transfer edilir.

Eğer lansmandan Emlaklira Token satın aldıysanız, en erken Token sözleşmesinde belirtilen elde tutma süresi (genellikle 0-3 ay arası) sonunda Emlaklira piyasasında tamamını veya bir kısmını satışa çıkartabilirsiniz.