TOKEN
HYT2
HAYAT VİLLA 2
KUŞADASI/AYDIN
SON İŞLEM
₺ 0,00
RAYİÇ
₺ 0,00
LANSMANDAN DEĞİŞİM
+%0
MİKTAR
100000
DEĞERİ
SÖZLEŞME VADESİ
31.12.2028

HYT2

Pasif


% -17100

Ön satış bitimine 172 gün kaldı


Lansman Başlangıç Tarihi: 31.12.2024

Lansman Bitiş Tarihi: 1.01.2025


En Fazla Satın alınabilecek Token sayısı:

49000


2.El Piyasa İçin Öngörülen Başlangıç Tarihi:

2.01.2025


Token Sözleşme Vadesi:

31.12.2028


Kira Gelir Payı:

Yok


Ön Satıştan Cayma Bedeli

₺ 0,00


Alış Emri Alt Limiti

%-15,0 Rayiç

Alış Emri Üst Limiti

%15,0 Rayiç


Satış Emri Alt Limiti

%-15,0 Rayiç

Satış Emri Üst Limiti

%15,0 Rayiç


BİLGİLENDİRME


Rezervasyon
Ön satış süresinde Token alış emri verdiğinizde, Token Kullanıcı Sözleşmesini okuduğunuzu ve onayladığınızı kabul etmiş olursunuz. Hesabınızdan Token bedeli ve işlem ücreti bloke edilir. Token adınıza rezerve edilir.

Cayma Hakkı
Ön satış tamamlanmadan alış emrinizi (henüz işleme konulmadan) iptal edebilirsiniz. Bu durumda hesabınızdan 0 TL işlem bedeli kesilerek blokeli kalan tutar hesabınıza iade edilecektir.

Ön Satış Tamamlama
Ön satış (lansman) süresi içerisinde tüm Token'lar satılınca ön satış tamamlanmış olur ve tüm alış emirleri otomatik olarak işleme alınır. Adınıza daha önce rezerve edilen Token, Emlaklira cüzdanınıza aktarılarak Token bedeli ve işlem ücreti hesabınızdan çekilir.

Token Piyasasında İşlem
Ön satış tamamlanma tarihinden itibaren Token sözleşmesinde belirtilen bekleme süresi sonunda, dilerseniz satın almış olduğunuz Token'ların tamamı veya bir kısmı için Emlaklira Piyasa'da satış emri girebilirsiniz. Dolayısıyla Token sözleşme vadesini beklemek zorunluluğu yoktur.


KATILIMCI

0 ÜYE

REZERVE

0 ADET TOKEN

SATIŞTA

0 ADET TOKEN

FİYAT

₺ 0,00 /TOKEN


TOKENİZE EMLAK (Emlak Dayanak Varlık)


Kuşadası, Davutlar merkezde, sahile 900 metre yürüme mesafesinde yer alan "HAYAT" projesinde yatırım fırsatı. Tam müstakil toplam 42 dubleks villadan oluşan projenin inşaatı Haziran 2022 tarihinde tamamlanmış ve oturum başlamıştır. Her etaba özel ortak açık havuz bulunan projede, her villaya ait özel müstakil giriş, yerden ısıtma, otomatik kumandalı açık otopark, taş kaplama dış cephe, özel ateş çukuru, her odada led aydınlatma, merkezi uydu sistemi, su deposu ve hidrofor, 1. Sınıf seramik, mermer kaplama malzemeler, tüm kapı ve pencerelerde alüminyum otomatik panjur ve sineklik, TV ünitesi ve vestiyer, site içi 7/24 kayıt yapan genel kamera sistemi altyapısı, otomatik sulama sistemi ve peyzaj çalışması, Radye temel, İnohom Akıllı ev sistemi, Linea Rossa Alüminyum Doğrama bulunmaktadır. Tokenizasyonu yapılan Villa 2 köşe konumlu olup; 300 m2 arsa üzerinde brüt 145 m2 net 120m2 kullanım alanına sahiptir. Emlaklira Token ile yatırım fırsatı olarak tokenizasyona konu edilen bağımsız bölüm; zemin katta salon, antre, Amerikan mutfak, banyo, teras ve 1.normal katta 2 balkon, 3 yatak odası, çamaşır dolabı ve 2 banyo hacimlerinden oluşmakta olup mobilya ve beyaz eşyalar dahil komple eşyalı olarak dekore edilmiştir.
 • Emlak TipiMüstakil Villa
 • İl/İlçeAYDIN / KUŞADASI
 • Bölüm Sayısı3+1
 • Brüt m2145
 • Marka

  Hayır

 • Site içerisinde

  Evet

 • İnşaat Seviyesi%100
 • Bina Yaşı1
 • Yapı kullanma izni

  Hayır

 • Tapu Doğrulama Kodu

Web Tapu ana sayfasından (https://webtapu.tkgm.gov.tr) Online İşlemler alanına doğrulama kodunu yazarak, taşınmaza ait tapu bilgilerini doğrulayabilirsiniz.


DEĞERLEME GEÇMİŞİ

Token rayiç bedeli, ilgili gayrimenkulün düzenli aralıklarla yapılan değerleme işlemi sonucu belirlenir.

Değerleme Tarihi Token Rayiç Bedel Değişim Değerlemeyi Yapan